Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına çözüm önerileri gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, ATM’den günlük 4.000 TL’ye kadar nakit avans çekme fırsatı sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunan Vakıfbank, uygun geri ödeme seçenekleri de sunacak. 

Vakıfbank NakiteTaksit kampanyası kapsamında, ücretsiz taksitli nakit avans ile vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. İlgili Vakıfbank kartına sahip müşterilerin yararlanabildiği nakit avans desteği kapsamında acil nakit arayanlara çözümler sunulacak. 

VAKIFBANK ÜCRETSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATI!

vakifbanktan-odemeler-basladi-atmden-4000-tl-odemenizi-hemen-alin-acil-nakit-arayanlara-buy (2)

Vakıfbank’ın NakiteTaksit kampanyası kapsamında en az 500 TL ve en çok 4.000 TL’ye kadar nakit avantajlarından yararlanma imkanı sunuluyor. Vakıfbank ATM’lerinden bireysel kartlar için günlük maksimum 4.000 TL, BusinessCard’lar için günlük maksimum 10.000 TL’ye kadar nakit çekim imkanı sağlanacak. 

Vakıfbank Mobil, internet bankacılığı ve müşteri iletişim merkezi üzerinden yapılacak nakit avans taleplerinde ise günlük maksimum 20.000 TL’ye kadar nakit avans çekme imkanı sunuluyor. Ayrıca aylık taksit tutarlarını gösteren ödeme planlarıyla ödemelerin rahatça takip edilmesi de sağlanacak. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

12 AYA KADAR TAKSİTLENDİRME İMKANI!

Vakıfbank nakit avans fırsatı kapsamında ayrıca nakit desteği alacak müşterileri için 4- 12 ay arasında vade seçenekleri de uygulanacak. Bireysel kredi kartları için makismum 12 ay vade uygulanırken, BusinessCard sahipleri için 18 aya kadar taksitlendirme seçenekleri uygulanacak. Nakit çekim işlemleri için uygun ve yeterli kullanılabilir limite sahip ilgili kredi kartlarına sahip olmak gerekiyor. 

VAKIFBANK NAKİT AVANS FAİZ ORANLARI 

Vakıfbank nakit avans kampanyası kapsamında bireysel kredi kartı müşterileri için yüzde 1,63 faiz oranları ve ticari kredi kartı sahipleri için aylık yüzde 1,53 faiz oranları uygulanmaktadır. En uygun faiz oranları ve geri ödeme koşulları ile acil nakit ihtiyaçları için vatandaşların kolayca işlem yapması sağlanacak. Ücretsiz nakit avans seçeneklerinden yararlanarak tüm nakit sorunlarınızı çözmeye hemen başlayabilirsiniz.