100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

Senelerdir hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirerek müşteri sayısını arttırmayı başaran kamu bankası Vakıfbank, 2022 yılında da tüketicilerin yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda yüksek enflasyon başta olmak üzere diğer olumsuz gelişmelerden de etkilenen tüketici bütçelerini bir nebze olsun ferahlatabilmek adına hem düşük faizli kredi kampanyaları hem de birçok farklı alanda geçerli olan kart kampanyaları ile farkını ortaya koyan banka, sene bitmeden önce mevcut müşterileri için yeni bir kampanya daha düzenlediğini bildirdi.

Resmi internet sayfası üzerinden devamlı olarak kampanyalarını güncelleyen kamu bankası Vakıfbank, bu kez de mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın bir kart kampanyası olduğunu ve kampanya kapsamında TL hediyesi dağıtacağını ifade eden banka, ayrıntıları mevcut müşterileri ile paylaştı. 

VAKIFBANK BİLETİX KAMPANYASI ARALIK 2022

vakifbanktan-yeni-kampanya-duyurusu-tiyatro-sinema-ve-konser-bileti-harcamalariniza-75-tl-h

Aralık ayının sonuna doğru gelindiği şu günlerde mevcut müşterileri için yeni bir kart kampanyası daha düzenlediğini duyuran kamu bankası Vakıfbank, 25 Aralık 2022 tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

Vakıfbank tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 12- 25 Aralık tarihleri arasında Biletix üzerinden tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzeri tutarlarda peşin ya da taksitli harcamalara, 75 TL tutarında Worldpuan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

VAKIFBANK BİLETİKX KAMPANYASININ DETAYLARI 

Vakıfbank’ın mevcut müşterileri için düzenlemiş olduğu toplamda 75 TL değerinde Worldpuan hediyesi kazanımlı yeni Biletix kampanyasının, kart bazlı değil kişi bazlı olduğu belirtildi. Bir müşterinin birden fazla kartı olsa dahi kampanya kapsamında maksimum 75 TL değerinde para hediyesi kazanabileceğini ifade eden kamu bankası, kampanyanın katılım gerektirdiğini belirtti. 

Vakıfbank’ın Biletix harcamaları için geliştirmiş olduğu TL hediyeli kampanyaya bankanın mobil uygulamasının açılan ekranında bulunan “kampanyalar” kısmından katılım sağlanabileceği belirtilirken biletlerin Biletix’in resmi internet sitesi üzerinden alınması gerektiği ifade edildi.