Türkiye’de telekomünikasyon sektörünün önde gelen kurumsal şirketlerinden Vodafone müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Vodafone’un resmi web sitesi üzerinden yayınladığı yeni duyuru telefonunda daima internet paketi olmasını isteyenleri sevindirdi. Kampanya duyurusuna göre 17 Ekim ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında seçili baz aktivitelerinde Vodafone’lu müşterilere aylık 3 GB internet hediye edilecek. Kampanyanın koşulları ve detaylar Vodafone resmi web sitesinde geniş bir şekilde açıklandı.

Vodafone’lulara 12 Ay Boyunca 3 GB İnternet 

31 Ekim 2022 tarihine kadar, seçili baz aktivitelerinde seçili kanallar üzerinden faturalı tarifesini yeni bir taahhüt dönemine giriş yaparak değiştiren müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek. Yeni bir taahhüt döneminde faturalı tarifesini değiştiren mevcut bireysel faturalı müşteriler Vodafone’dan 12 ay boyunca ücretsiz 3 GB fayda kazanacak. Aylık 3 GB hediye verilen internet paketi faturalı Vodafone müşterisinin geçerli tarifesine ek olarak yansıtılacak. 

Vodafone 3 GB Hediye Kampanyası Koşulları

vodafone-faturaliya-gecenlere-12-ay-boyunca-her-ay-3-gb-hediye (2)

Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı

Kampanya şartlarına göre 3 GB aylık internet hediyesinden yararlanmak isteyen müşterilerin en az 30 gündür Vodafone faturalı müşterisi olması gerekiyor. Kampanya süresi 12 ay olarak sınırlandırılırken 12 fatura dönemi için geçerlidir. Vodafone abonesinin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12 ay boyunca hizmet sözleşmesindeki tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekiyor. Vodafone’lulara hediye verilen 3 GB internet kullanım hakkı 12 ay boyunca her ay geçerlidir. 

Vodafone’dan Kaçırılmayacak İnternet Kampanyası 

Vodafone faturalı hat sahibi müşteriler, kampanyadan kazandıkları 3 GB internet kullanım limitine ulaştıktan sonra diğer internet paketine geçilir. Eğer abonenin başka internet paketi yoksa, tarifesinin standart internet ücreti üzerinden ücretlenmeye devam eder. Kampanya şartlarına göre 3G hediye kullanım hakkı 12 ay boyunca her ay otomatik olarak yenilenir.  Vodafone faturalı müşterilerine sunulan bu kampanya sadece yurt içinde geçerlidir. Ayrıca Vodafone 5G, 4,5G ve 3G kapsamsı coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.