Yeni yılda nakit ihtiyaçlarına yönelik vatandaşların avantajlı kredi seçeneklerinden yararlanması için birçok banka harekete geçti. Yapı Kredi Bankası vatandaşların tüm ihtiyaçları için cazip oranlara sahip kredi fırsatını duyurdu. 

3 aya kadar ertelemeli kredi olanaklarını duyuran Yapı Kredi, uygun faiz oranları da sunacak. 2022 yılının son döneminde yeni yıla özel gelen kredi kampanyası sayesinde vatandaşların rahatça kredi olanaklarından yararlanması sağlanacak. 

3 AYA KADAR ERTELEMELİ YILBAŞI KREDİSİ 

Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri üzerinden sunulan yeni yıl kredisi ile vatandaşların yılbaşı ihtiyaçlarını karşılamalarına destek verilecek. 3 aya kadar ertelemeli kredi fırsatlarından yararlanarak rahat bir ödeme planı oluşturulması da sağlanıyor. 

EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu! EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu!

36 aya kadar vade imkanının da yer aldığı kredi ile yılbaşında nakit ihtiyaçları için finansman arayışında olan kişilere cazip oranlar sunulacak. Ayrıcalıklı oranlardan yararlanarak Yapı Kredi müşterilerinin yılbaşı kredisiyle birçok ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. 

36 AYA KADAR VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

yapi-kredi-3-ay-ertelemeli-yilbasi-kredisini-duyurdu-yeni-yilda-nakit-ihtiyaci-olanlara-nak

36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların birçok ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. Azami vadesi 36 ay¬ olarak belirlenen kredi kampanyası kapsamında, en fazla 90 güne kadar erteleme seçeneği sunuluyor. 

Kampanya seçildikten sonra ayrıca ilk taksit tarihi, değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gerçekleşmektedir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredilerinde uygun vadelerle sunulan geri ödeme seçeneklerinin yanı sıra avantajlı faiz oranlarının da uygulanması hedefleniyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Yapı Kredi’nin 3 Aya Kadar Ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların başvurularını Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirmeleri mümkündür. Uygun faiz oranlarından ve avantajlı geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların yeni yıl ihtiyaçlarına yönelik birçok fırsattan yararlanmaları sağlanmaktadır. Uygun geri ödeme seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile kredi olanakları sunulmaktadır.