Otomobil sahibi olmak isteyen birçok vatandaş artan sıfır ve ikinci el araç fiyatları nedeniyle hayallerini ertelemek zorunda kaldı. Yaşanan bu fahiş fiyat artışlarının ardından uygun finansman seçeneklerini araştıranlara özel Yapı Kredi ayrıcalıklı oranlar sunmaya başladı. 

İster ticari ister bireysel taşıt satın alımlarında 0 km ve 2. el taşıtlarda geçerli olmak üzere en uygun oranlar sunulacak. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisinde ayrıca uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

YAPI KREDİ 2. EL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI

yapi-kredi-bankasi-avantajli-ticari-ve-bireysel-tasit-kredilerini-duyurdu-0-ve-2-el-otomobi (2)

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Yapı Kredi Bankası’nın cazip taşıt kredisi fırsatlarından yararlanarak hayalindeki araca sahip olmak isteyenlere avantajlı seçenekler sunulacak. 10 yaşa kadar ikinci el tüm bireysel ve ticari taşıtlarda geçerli olan kredilerde uygun geri ödeme seçenekleri sunulacak. 

2. el bireysel taşıt kredisinde yüzde 2,49 faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçenekleri uygulanıyor. Ticari taşıt satın alımlarında ise 2. el araç almayı tercih edecekler için yüzde 1,86 faiz oranları ile yine 48 aya varan vade fırsatları sunulacak. 

YAPI KREDİ 0 KM TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

0 km otomobil sahibi olmak isteyenler otomobil fiyatlarının bir hayli yükselmesinin ardından uygun finansman seçeneklerini araştırmaya başladı. Yapı Kredi Bankası’nın taşıt kredisi olanakları 0 km araç alacaklar için de avanta sağlıyor. Ticari araçlarda yüzde 1,86 faiz oranları geçerli olurken, bireysel taşıt kredilerinde ise 0 km araçlar için yüzde 2,49 faiz oranları sunulacak. 

YAPI KREDİ TAŞIT KREDİSİ NASIL ALINIR?

En yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek nüfus cüzdanı, sıfır araçlar için proforma faturası, ikinci el araçlarda ise aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi ile başvuru yapılabilmektedir. Başvuru formu ve istenen diğer belgeler ile Yapı Kredi en uygun taşıt kredisine başvuru yapılabilmektedir.