Döviz kurlarının ve altın piyasasının yukarı yönlü hareketleri sebebi ile yaklaşık olarak bir yıldır tehlikeye düşen Türk Lirası, değer kaybı yaşayarak vatandaşların alım güçlerinin de düşmesine sebep oldu. Merkez Bankası ve diğer kamu kurumları tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurların ve altın fiyatlarının istenilen seviyelere geri çekilememesi, yeni dönemin de en büyük ekonomik problemlerinden birisi olarak kayda geçti. Bu durum günden güne büyüyen bir geçim derdine sebep olurken birikimlerini farklı platformlarda değerlendirmenin yollarını arayan yatırımcılar ve potansiyel yatırımcılar da araştırmalarını hızlandırdı. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Sene başından bu yana birçok hizmet sektöründen zam haberlerinin gelmesi tüketicilerin bütçelerini iyiden iyiye dara düşürdü. Hali hazırda bir birikime sahip olan ve bu birikimi mevcut koşullar kapsamında en iyi şekilde değerlendirmek isteyen tüketiciler sıklık ile hisse senetlerine yönelirken Yapı Kredi Bankası’ndan da vatandaşlara bir destek geldi. Özel banka, yeni müşterileri için bir çekiliş kampanyası düzenlediğini bildirerek ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN HİSSE SENEDİ KAMPANYASI!

yapi-kredi-bankasi-birikimlerini-hisse-senetlerinde-degerlendirmek-isteyenlere-20-bin-tl-he

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan ve zorlu ekonomik şartlar kapsamında ne tüketicileri ne de yatırımcıları yalnız bırakan Yapı Kredi Bankası, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında 31 Aralık tarihine kadar Yapı Kredi Yatırım’da ilk kez hesap açacak olan yeni müşterilerine seslenen banka, hesabın aktif olması ile birlikte çekilişe katılmaya hak kazanılacağını bildirdi. 

Hesap açtıktan sonra en az 1 lot pay senedi işlemi gerçekleştiren yeni müşterilere 5 adet ek çekiliş hakkı daha verileceğini bildiren Yapı Kredi Bankası, çekilişi kazanan yeni müşterilere verilecek olan TL hediyelerini şu şekilde sıraladı:

  • 1 kişiye: 20 bin TL’lik para puan hediyesi
  • 5 müşteriye: 10 bin TL’lik para puan hediyesi
  • 10 müşteriye: 3 bin TL’lik para puan hediyesi

YAPI KREDİ BANKASI HİSSE SENEDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanya, katılım gerektirmektedir. Bu neden ile hesap açılışı ile birlikte HISSESENEDİ yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasının yazılması ve 4470’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.