Yeni dönemin zorlayıcı ekonomik şartları karşısında her ayın başında mevcut kampanyalarının içeriklerini düzenleyen ve ilgili kampanya ekranına yeni kampanyalar tanımlayan özel bankalar ve kamu bankaları, aralık ayına girilmesine bir gün kala tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. Son dönemlerde ekonomik olarak oldukça zor günler geçiren ve ay sonlarını getirmek bir yana temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak duruma gelen vatandaşlar, nakit desteği alabilecekleri bankaları araştırmaya başladı. 

Sene başından bu yana geliştirdiği birçok kampanya ile hem mevcut müşterilerine hem de yeni müşterilerine destek vermeye çalışan bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası, sene sonuna kadar başvurulara açık kalacak olan yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, ödeme erteleme fırsatı sunduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY TAKSİT ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI!

yapi-kredi-bankasi-duyurdu-gunde-226-tl-odeyene-3-aya-kadar-taksit-erteleme-firsati-ile-100

Yapı Kredi Bankası darda kalan tüketiciler için 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı sunduğu yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında uygulanacak olan başlangıç faizi oranını yüzde 2,69 olarak belirleyen özel banka, kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı. Banka, ilgili kampanyasından yararlanmak isteyenler için şube yolunun açık olduğunu ifade etti. 

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY TAKSİT ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

yapi-kredi-bankasi-duyurdu-gunde-226-tl-odeyene-3-aya-kadar-taksit-erteleme-firsati-ile-100 (2)

Yapı Kredi Bankası üst limitini başvuru sahibinin ödeme performansına göre belirleyecek olduğu 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 100 bin TL
  • Vade sayısı: 21 ay (3 ay taksit erteleme dönemi dahil)
  • Faiz oranı: Yüzde 2,79
  • Aylık taksit tutarı: 6.795,65 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 200 bin TL
  • Vade sayısı: 9 ay (3 ay taksit erteleme dönemi dahil)
  • Faiz oranı: Yüzde 2,69
  • Aylık taksit tutarı: 26.122,84 TL