Sosyal Güvenlik Kurumu’nun 2018 yılından bu yana bankalar ile imzaladığı maaş ödemeleri protokolü kapsamında maaşlarına ek ödeme alan emekliler, yeni dönemin giderek ağırlaşan ekonomik şartlarına bağlı olarak en yüksek ek ödeme hizmetini hangi bankanın sunduğunu araştırmaya başladılar. Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında emekli müşterilerine ve henüz müşterileri olmayan emeklilere destek vermeye çalışan bankalardan birisi olarak öne çıkan Yapı Kredi Bankası, promosyonda zirveye oturmayı da başardı.

Ocak ayından bu yana yükselmeye devam eden enflasyon karşısında hemen hemen her ayın başında emekli ek ödeme hizmetlerinin içeriklerini düzenleyen Yapı Kredi Bankası, bu kapsamda kasım ayının başında da yeni bir duyuru yayınladı. Maaş hesabı henüz banka bünyesinde bulunmayanlar için promosyon, maaşını bankadan alanlar için ise iki ayrı kategori altında ek ödeme hizmeti sunacağını açıklayan banka, 30 Kasım tarihine kadar başvurulara açık tutacak olduğu kampanyalarına ilişkin ayrıntıları sıraladı. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN KART VE PROMOSYON KAMPANYASI!

yapi-kredi-bankasi-emeklilere-her-kalemde-ek-odeme-yapiyor-10-bin-tlye-varan-odeme-icin-son (2)

1 Kasım tarihinde yeni bir duyuru yayınlayarak emekli promosyonu kampanyasını ve emekli kart kampanyalarını güncellediğini duyuran banka, yeni içeriklere ilişkin ayrıntıları paylaştı. Maaş hesabını taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren emeklilere ödenecek promosyon tutarları, şu şekilde açıklandı:

  • Maaşı 3 bin 500 TL’ye kadar olan vatandaşlara: 4.200 TL
  • Maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 4.900 TL
  • Maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan vatandaşlara: 6.300 TL
  • Maaşı 10 bin TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 7.000 TL

Maaş müşterisi olunduktan sonra verilecek 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında 200 TL tutarında daha ek ödeme yapılacağını belirten Yapı Kredi Bankası, 31 Aralık tarihine kadar yeni kartı ile toplamda 500 TL’lik harcama yapan emekli müşterilerine 300 TL değerinde para hediyesi vereceğini bildirdi.

EMEKLİ YAKININI GETİRENE EK ÖDEME YAPILACAK!

Emekli müşteri sayısını arttırmak isteyen bu kapsamda da mevcut emekli müşterilerini teşvik eden Yapı Kredi Bankası, maaş hesaplarını taşımaları adına yakınlarına referans olan müşterilerine kişi başı 250 TL, toplamda ise 2 bin 500 TL tutarında daha ek ödeme hizmeti sunacağını açıkladı.