BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

2022 yılının ağır ekonomik şartları karşısında sene boyunca nakde olan ihtiyaçları sebebi ile oldukça zor günler geçiren emekli vatandaşlar, temmuz ayında maaşlarına yansıyan yüksek oranlı zamma rağmen ayakta kalmayı başaramadı. Artan masraflara sabit maaşları ile yetişemeyen ve yanı sıra gündelik ihtiyaçlarını da karşılama noktasında yetersiz kalan emekli vatandaşlar, mevcut borç yükleri ile 2023 yılına girmemek adına nakit desteği arayışlarını hızlandırdı.

Emekli vatandaşların borçlarını ödeyebilmek, ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve bütçelerini bir nebze olsun ferahlatabilmek adına girmiş oldukları nakit desteği arayışlarına olumlu yanıt vererek farkını ortaya koyan Yapı Kredi Bankası, ay başında duyurmuş olduğu emekli ek ödeme kampanyalarının halen geçerli olduğunu ifade etti. 31 Aralık tarihine kadar maaş hesabını banka bünyesine taşıyan ve bazı şartları sağlayan tüm emeklilere ek ödeme hizmeti sunacağını belirten Yapı Kredi Bankası, detayları paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN EMEKLİ EK ÖDEME HİZMETİ!

yapi-kredi-bankasi-emeklilere-seslendi-ay-sonuna-kadar-hesabiniza-7-bin-500-tl-aktarilacak (2)

Aralık ayının başı itibari ile duyurmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasının halen başvurulara açık olduğunu duyuran Yapı Kredi Bankası, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyan tüm emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme yapılacağını ifade etti:

  • SGK’dan 3 bin 500 TL’nin altında maaş alan vatandaşlara: 4.200 TL
  • SGK’dan 3.500- 7.499 TL aralığında maaş alan vatandaşlara: 4.900 TL
  • SGK’dan 7.500- 9.999 TL aralığında maaş alan vatandaşlara: 6.300 TL
  • SGK’dan 10 bin TL ve üzeri tutarlarda maaş alan vatandaşlara: 7.000 TL

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI VE HARCAMA KAMPANYALARI!

Yapı Kredi Bankası 7 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasına ek olarak iki farklı kategori altında daha ödeme hizmeti sunacağını ifade etti. Banka ilgili maaş hesabı kartı aracılığı ile 31 Ocak tarihine kadar en az 500 TL’lik harcama yapan emeklilere 300 TL, en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere ise 200 TL daha ödeme yapacağını bildirdi.