Geçtiğimiz ayın başında yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası düzenlediğini ve söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihinin 10 Aralık 2022 olduğunu belirten Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. İlgili kampanyasına ilişkin son başvuru tarihini bir ay uzattığını ifade eden özel banka detayları paylaştı. 

Kasım ayında duyurmuş olduğu ve bu ayın 10’unda sonlanacak olan otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasını güncellediğini duyuran Yapı Kredi Bankası, yalnızca son başvuru tarihini değil kampanyanın içeriğini de yeniden düzenlediğini ifade etti. Banka, TL hediyesi kazanımlı kampanyasına ilişkin detayları, mevcut müşterileri ile paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI OTOMATİK FATURA ÖDEME KAMPANYASINI GÜNCELLEDİ!

yapi-kredi-bankasi-karti-olanlar-dikkat-150-tl-tanimlanacak-son-gun-10-ocak (2)

Kasım ayında duyurmuş olduğu otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasını 1 ay daha uzattığını ifade eden Yapı Kredi Bankası, daha önce 5 otomatik fatura ödeme talimatı şartı koştuğu kampanyasının içeriğini de düzenledi. Buna göre banka kampanyaya katılım sağlayan ve en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren mevcut müşterilerine 100 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi. Ek olarak söz konusu talimatların kredi kartından verilmesi durumunda 50 TL daha para puan hediye edileceğini ifade eden banka, böylelikle toplam kazanımın 150 TL’ye ulaşacağına dikkat çekti. 

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

YAPI KREDİ BANKASI OTOMATİK FATURA ÖDEME KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda 150 TL’ye varan para puan hediyesinin kazanılabileceği otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Özel banka, son başvuru tarihi 10 Ocak 2023 olan kart kampanyasına ilişkin başvuru detaylarını paylaştı.

Yapı Kredi Bankası geçerlilik tarihini güncellemiş olduğu kart kampanyasına, bankanın SMS kanalı aracılığı ile başvuru yapılabileceğini belirtti. Söz konusu başvuru metninin bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden gönderilmesi gerektiğini ifade eden banka, “TALIMAT” yazıp 4470’e kısa mesaj gönderilmesinin kampanya katılımı için yeterli olduğunu bildirdi.