Rusya- Ukrayna savaşının başlaması ile birlikte rekor seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatları, hali hazırda döviz ve altın fiyatlarının artışından etkilenerek zamlanan diğer hizmet ürünlerine karşı bir mücadele içerisinde olan araç sahiplerinin bütçelerini resmen sıfırladı. Gündelik hayat akışı içerisinde erişim sağlamaları gereken yerlere mecburen kendi araçları ile gitmek zorunda kalan tüketiciler, yükselen akaryakıt fiyatlarına karşı bütçelerine destek aramaya başladı. 

Şubat ayının sonundan bu yana bir zamlanan bir indirim ile duyurulan akaryakıt fiyatlarını karşılamaya gücü yetmeyen tüketiciler için devreye giren Yapı Kredi Bankası, sene sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni bir akaryakıt indirimi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Bu kapsamda yalnızca mevcut müşterilerine hizmet vereceğini belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT İNDİRİMİ KAMPANYASI!

yapi-kredi-bankasi-musterilerinin-dikkatine-akaryakit-harcamalariniza-40-tl-degerinde-indir (2)

Yapı Kredi Bankası yükselen benzin, motorin ve LPG fiyatları sebebi ile kendi araçlarını kullanmaktan imtina eden ancak gündelik hayat akışı içerisinde yerine getirmek ile yükümlü oldukları sorumlulukları sebebi ile mecburen akaryakıt alışverişi yapmak durumunda kalan mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında Opet ile iş birliği yaptığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Yapı Kredi Bankası, geliştirmiş olduğu akaryakıt indirimi kampanyası kapsamında 4 farklı günde ve tek seferde 250 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan ve ödemeyi Chippin ile gerçekleştiren tüketicilerine 10 TL, toplamda ise 40 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI 

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Yapı Kredi Bankası 40 TL’ye varan akaryakıt indiriminden yararlanmak isteyen tüketicilerin, harcamadan önce World Mobil uygulaması üzerinden kampanya başvurusu yapmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca ödemelerin araçtan inmeden veya kasada Chippin ile yapılması gerektiğine de dikkat çekildi. Mobil uygulama üzerinden ödeme yapacak olanların ise Chippin ekranına araçlarının plakalarını kaydetmeleri gerektiği bilgisi verildi.