Yeni aya girilmesi ile birlikte mevcut kampanyalarını güncelleyen ek olarak da yeni kampanyalar geliştiren Yapı Kredi Bankası, bu sefer potansiyel müşterilerine seslendi. Banka, belirlemiş olduğu şartları sağlayan tüm yeni müşterilerine binlerce TL’lik para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN YENİ MÜŞTERİLERİNE PARA PUAN HEDİYESİ!

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu kaliteli hizmetler ile her daim bankacılık sektörünün en çok aranan isimlerinden birisi olmayı başaran Yapı Kredi Bankası, ekim ayının gelmesi ile birlikte yeni kampanyalarını duyurdu. Bu kapsamda yeni müşterilerine de seslenen banka, görülmemiş bir kampanyaya imza atıp 100 bin TL’ye kadar para puan hediyesi dağıtacağını bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI YENİ MÜŞTERİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

yapi-kredi-bankasi-resmen-duyurdu-yeni-musterilere-100-bin-tlye-kadar-para-puan-hediyesi-ve (2)

100 bin TL’ye kadar para puan hediyesi kazanma fırsatı tanıdığı yeni kampanyasını duyuran Yapı Kredi Bankası, söz konusu kampanyasının ayrıntılarını şu şekilde sıraladı: 

  • Kampanya 19 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir. 
  • Kampanya kapsamında para puan hediyesi kazanabilmek için yeni müşteri statüsünde olmak gerekir.
  • 100 kişiye 1000 TL, 10 kişiye 10 bin TL ve 3 kişiye 100 bin TL para puan kazanma imkanı tanınacaktır.
  • Mobil uygulamadan banka müşterisi olanlara 1, kredi kartı başvurusu yapana 10, kredi kartı başvurusu onaylanan ve otomatik fatura ödeme talimatı verene 20 adet çekiliş hakkı tanımlanacaktır. 
  • Bir müşteri, bankanın tanımladığı ek haklar dışında kampanyaya yalnızca bir kez katılım sağlayabilir.

YAPI KREDİ BANKASI’NIN YENİ MÜŞTERİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası’nın toplamda 100 bin TL’ye kadar para puan hediyesi tanımlayacak olduğu yeni kampanyasından yararlanmak için 19 Ekim tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olunması gerekir. Ek çekiliş hakkı isteyen müşteriler, mobil uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından kart başvurusu yapmalı, başvuruları onaylandıktan sonra da yine mobil uygulama üzerinden fatura ödeme talimatı vermelilerdir.