2018 yılında alınan bir karar ile birlikte emekli vatandaşlara maaş harici ödeme yapılmasını sağlamış olan Sosyal Güvenlik Kurumu, bankalar ile imzalamış olduğu maaş ödemeleri protokolünü güncelledi. Sene başından bu yana kendi bünyelerinde, kendi politikaları dahilinde promosyon kampanyaları geliştiren bankalar, son olarak kasım ayının başında güncellenen protokol ile birlikte promosyon kampanyalarının içeriklerini düzenledi. 

Emekli müşteri sayısını arttırmak adına ek ödeme hizmeti sunan ve kasım ayının başında da ilgili kampanyalarının içeriklerini düzenleyen bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası oldu. Sektörün önemli isimlerinden olan Yapı Kredi Bankası, güncellemiş olduğu kampanyalara ilişkin ayrıntıları paylaşırken son başvuru tarihinin de 30 Kasım olduğunu hatırlattı. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN PROMOSYON ÖDEMESİ İÇİN SON ÇAĞRI!

yapi-kredi-bankasi-son-cagrisini-yapti-maasini-tasiyan-her-emekliye-aninda-7-bin-500-tl-ode (2)

Kasım ayının başında yenilenen Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü kapsamında mevcut emekli promosyonu kampanyasını güncellediğini duyuran Yapı Kredi Bankası, bu kez de ilgili kampanya dahilinde maaş harici ödeme alabilmek için son 7 günün içine girildiğini duyurdu. Banka maaş hesabını 30 Kasım tarihine kadar taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca kendi bünyesinde kalacağının sözünü veren tüm emekli vatandaşlara, aldıkları emekli maaşı doğrultusunda şu tutarlarda promosyon ödemesi yapacağını bildirdi:

  • Maaşı 3 bin 500 TL’ye kadar olan vatandaşlara: 4.200 TL
  • Maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 4.900 TL
  • Maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan vatandaşlara: 6.300 TL
  • Maaşı 10 bin TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 7.000 TL

EMEKLİLER İÇİN PROMOSYONA EK KAMPANYALAR

7 bin TL’ye varan promosyon kampanyasının yanı sıra emekliler için 2 ayrı kampanya daha geliştirdiğini duyuran Yapı Kredi Bankası, kampanyalardan ilki dahilinde en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 200 TL ödeyeceğini bildirdi. Diğer kampanya kapsamında ise 31 Aralık tarihine kadar ilgili banka kartından toplamda 500 TL’lik harcama yapan tüm emeklilere, ek olarak 300 TL daha ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi.