Geride bırakmış olduğumuz senenin sonunda yaşanan olumsuz ekonomik gelişmelerden ötürü sene başında zamlanan doğalgaz fiyatları, hali hazırda zamlı diğer hizmet ürünlerine yetişmeye çalışan tüketicileri iyice zor duruma soktu. Geçim derdi içerisinde olan sabit maaşlı tüketiciler, giderek kabaran doğalgaz faturaları karşısında resmen bütçelerinin sıfırlanmasına şahitlik etti. 

Şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, hali hazırda zamlanmış fiyatlardan hizmete sunulan doğalgaz hizmetinin daha da üst seviyelerden ulaştırılmasına sebep oldu. Bu durum, kış aylarına yaklaşıldığı şu günlerde tüketicileri doğalgaz faturaları konusunda oldukça endişelendirmeye başladı. 

Artan hizmet ve hizmet ürünleri fiyatları karşısında bir de doğalgaz zamlarını düşünmek durumunda kalan tüketicilere, Yapı Kredi Bankası’ndan yüzleri güldüren yepyeni bir kampanya haberi geldi. Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan Yapı Kredi Bankası, mevcut müşterilerinin doğalgaz faturası ödemeleri konusunda destek sağlayacağını bildirdi. 

YAPI KREDİ BANKASI DOĞALGAZ FATURASI KAMPANYASI EKİM 2022

yapi-kredi-bankasi-vatandaslar-icin-duyurdu-yuksek-tutarli-dogalgaz-faturalariniza-4-taksi (2)

Uzun yıllardır ülkemiz bankacılık sektöründe hizmet veren isimlerden birisi olan Yapı Kredi Bankası, bir süredir tüketicileri zor duruma sürükleyen ekonomik şartlar karşısında birçok farklı başlık altında avantajlı kampanyalar geliştirerek vatandaşlara destek olmaya çalışıyor. Bu kapsamda bir yeni kampanya daha geliştirmiş olduğunu duyuran banka, söz konusu kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Yapı Kredi Bankası yeni kampanyası kapsamında artan enerji fiyatlarına destek olacağını bildirdi. Mevcut müşterilerinin İgdaş faturalarına destek olacağını ifade eden banka, ilgili şartların sağlanması durumunda faturaların ücretsiz bir şekilde 4 taksit karşılığında ödenebileceğini ifade etti. 

YAPI KREDİ BANKASI DOĞALGAZ FATURASI KAMPANYASININ AYRINTILARI

Yapı Kredi Bankası geliştirmiş olduğu ücretsiz +4 taksit doğalgaz faturası ödeme kampanyasından yararlanılabilmesi için fatura tutarının en az 100 TL olması gerektiğini ifade etti. Söz konusu kampanyanın 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olduğunu belirten banka, kampanyadan yalnızca bireysel Worldcard kullanıcılarının yararlanabileceğini bildirdi.