Yapı Kredi Bankası mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında 200 TL’lik para puan hediyesinin tanımlanacağını belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI SEYAHAT KAMPANYASI EKİM 2022

Senelerdir bankacılık sektöründe hizmet veren ve her geçen yıl müşteri sayısını arttırmayı başaran Yapı Kredi Bankası, ekim ayının gelişi ile birlikte çok çeşitli kategoriler altında geliştirmiş olduğu yeni kampanyalarını duyurmaya başladı. Bu kapsamda seyahate çıkacak olan ancak maddi olarak da desteğe ihtiyaç duyan mevcut müşterileri için de yeni bir kampanya geliştirdiğini belirten Yapı Kredi Bankası, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Yapı Kredi Bankası 1- 15 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerliliği bulunan yeni seyahat kampanyası kapsamında mevcut müşterilerine TL desteğinde bulunacağını bildirdi. Banka ilgili tarihler arasında tek seferde 2 bin TL ve üzeri tutarlarda yapılacak olan seyahat harcamalarına, 200 TL tutarında para puan hediyesi vereceğini açıkladı.

YAPI KREDİ BANKASI SEYAHAT KAMPANYASININ AYRINTILARI

yapi-kredi-bankasindan-seyahat-kampanyasi-200-tl-daha-az-odeyeceksiniz (2)

Yapı Kredi Bankası 15 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olan ve 200 TL değerinde para puan hediyesi kazandıran yeni seyahat kampanyasının ayrıntılarını şu şekilde sıraladı:

  • Kampanya Hepsiburada Seyahat’ten yapılacak olan harcamalar için geçerlidir. 
  • Harcamaların Hepsiburada Seyahat’in internet sitesi veya Hepsiburada’nın mobil uygulamasında yer alan Hepsiburada Seyahat kategorisi üzerinden yapılması gerekir. 
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye puanlar yalnızca Hepsiburada platformu üzerinde kullanılabilir. 
  • Kampanya yalnızca Yapı Kredi Bankası’nın World özellikle bireysel banka kartları ile bireysel kredi kartları için geçerlidir. 
  • Kampanyaya hem taksitli hem de peşin işlemler dahildir. 
  • Kampanya isme tanımlıdır. Bu sebep ile müşterinin kart sayısı fark etmeksizin kampanyadan yalnızca bir kere yararlanma hakkı bulunur. 
  • Kampanyadan kazanılan hediye puanlar en geç 20 Ekim tarihine kadar hesaba yüklenir. 
  • Hediye puanların son kullanma tarihi 20 Kasım 2022’dir. Bu tarihe kadar kullanılmamış olan puanlar 21 Kasım 2022 tarihinde hesaptan geri alınır. 

YAPI KREDİ BANKASI SEYAHAT KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Yapı Kredi Bankası’nın Hepsiburada platformu ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliğinden doğan yeni kampanyasına, World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanmalıdır.