Yapı Kredi bireysel Banka kartı, Kredi kartı ya da Business kart sahiplerine özel 60 TL BP puan kazan kampanyasını başlattı. 15 Kasım tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sms ile ya da World Mobil uygulamasını kullanarak kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor.

60 TL BP AKARYAKIT HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

BP istasyonları üzerinden yapılacak 250 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına 10 TL BP puan hediye ediliyor. Kampanya kapsamında toplamda 60 TL BP puan kazanma fırsatı Tüm Yapı Kredi banka müşterilerine sunuluyor. Ayrıca POS kullanarak akaryakıt alımı yapan Esnaf ya da KOBİ'lere özel ek 50 TL BP puan hediye ediliyor.

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

60 TL BP AKARYAKIT HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi'nin BP istasyonlarında sunduğu kampanyadan yararlanabilmek için posta QR kod ile harcama yapmak, bireysel ya da kredi kartı ile akaryakıt alımını gerçekleştirmek yeterli oluyor. Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabileceği gibi cep telefonu yolu ile kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılınır. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmında BP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerinde yazan müşteri numarası eklenmeli 4454'e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

60 TL BP AKARYAKIT HEDİYE KAMPANYASI KAZANILAN PUANLAR NE ZAMAN YÜKLENİR?

yapi-kredi-hesabi-olanlar-dikkat-tek-mesajla-70-tl-akaryakit-hediye-edilecek (2)

Kampanya devam ederken Esnaf ya da KOBİ olanlar Yapı Kredi POS cihazını kullanarak akaryakıt alımı gerçekleştirdiğinde toplamda 120 TL BP puan kazanıyor. Akaryakıt ya da Otogaz alımına kazanılan tüm BP puanlar 18 Kasım 2022 tarihinde hesaba yüklenir. Hesaba tanımlanan puanların kullanımı için son tarih 18 Aralık'tır. 

60 TL BP AKARYAKIT HEDİYE KAMPANYASI KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredinin akaryakıt kazandıran kampanyasına katılım şartları sırasıyla;

  • Aynı gün içinde gerçekleştirilecek işlemlerden yalnızca biri kampanya dahil edilir. 
  • Worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.
  • Alınan akaryakıt iade edildiğinde işlemin geçersizliği nedeniyle kazanılan puanlar da geçersiz kabul edilir. 
  • Yapı Kredi ve BP anlaşmalı olarak sundukları kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.