Küresel düzeyde otomotiv sektörünün yaşadığı sıkıntılar ve Türkiye’de otomobil piyasalarını etkileyen birçok faktör nedeniyle araç almak neredeyse hayal oldu. Bu hayali artan fiyatlara rağmen gerçekleştirmek isteyenlere ise Yapı Kredi Bankası tarafından uygun oranlarla taşıt kredisi fırsatı sunuluyor. 

0 km veya 2. el taşıtlarda geçerli olmak üzere uygun faiz oranları ve düşük taksit miktarı ile ödeme gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Ayrıca 10 yaşa kadar ikinci el araçlarda kullanılmak üzere kredi desteğinin de verilmesi sayesinde ikinci el satın alımlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. 

YAPI KREDİ 2. EL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI!

Yapı Kredi Bankası, otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara cazip oranlarla kredi veriyor. Bu kapsamda 0 km veya 2. el taşıtlar için kredi kullanımına izin verilmektedir. Bireysel veya ticari taşıt kredisi satın alımlarında geçerli olacak kredi kapsamında düşük faiz oranları uygulanacak. 

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

İkinci el taşıt kredisi kapsamında 10 yaşa kadarki araçlarda 48 aya varan vadelerle ve kefilsiz olarak kredi sunulması hedeflenmektedir. Bireysel taşıtlarda yüzde 2,49, ticari taşıt kredilerinde ise yüzde 1,86 faiz oranları uygulanmaktadır. 

ANLAŞMALI FİRMALAR İLE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİLER!

yapi-kredi-tasit-kredisinde-ayricalikli-oranlari-duyurdu-sifir-ve-2-el-arac-aliminda-geri-g

Yapı Kredi Bankası tarafından çeşitli firmalara uygulanan araç kredisi kampanyaları sayesinde çok daha düşük faiz oranları ile vatandaşların taşıt kredisi kullanmalarına izin verilmektedir. Bu avantajlı faiz oranlarından yararlanarak vatandaşlar hayalini kurdukları otomobillere sahip olabiliyor. İster 0 km ister 2. el taşıt alımlarında Yapı Kredi’nin bu tür avantajlarından da yararlanarak çok daha rahat bir ödeme planıyla kredi kullanımı mümkün hale gelmiştir. 

YAPI KREDİ TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMASI  

Yapı Kredi’den taşıt kredisi kullanmak isteyenler için yapılan örnek hesaplamada avantalı geri ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. 150.000 TL kredi için 48 ay vadede ister sıfır ister ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere 6.060 TL taksit oranları hesaplanıyor.