Rusya- Ukrayna savaşının başladığı döneme kadar altın piyasası ve döviz kurlarından etkilenen akaryakıt fiyatları, savaşın başlaması ile birlikte seneler sonra değer kazanan brent petrolden de etkilenerek tarihi seviyelere ulaştı. Savaşın ilk haftasında 30 TL’ye kadar yükselen akaryakıt fiyatları, o dönem içerisinde günlük hayatında mecburen kendi aracını kullanmak durumunda olan vatandaşların bütçelerini resmen sıfırladı. 

Halen devam eden savaşın ve ekonomi piyasalarının dalgalı hareketlerinin etkisinde olan akaryakıt fiyatları, hali hazırda bütçeleri sarsılan vatandaşların daha büyük bir yükün altına girmesine sebep oldu. Bu durum karşısında araç sahibi müşterilerine destek olmak isteyen Yapı Kredi Bankası, yeni bir iş birliğine imza attığını ve bu iş birliği kapsamında da avantajlı bir akaryakıt kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI KASIM 2022!

20241-ea6cbfb4-082a-4057-bb97-73b1d0276ee4

Ülkemiz bankacılık sektörünün bilinen ve müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran bankalarından olan Yapı Kredi Bankası, giderek ağırlaşan ekonomik şartlar karşısında ezilen ve tüm olumsuzluklara rağmen akaryakıt alışverişi yapmak zorunda olan mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, ilgili kampanyası kapsamında Opet ile iş birliği yaptığını belirterek ayrıntıları paylaştı.

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

Araç sahipleri tarafından sıklık ile ziyaret edilen akaryakıt istasyonlarından olan Opet ile el sıkıştığını belirten Yapı Kredi Bankası, 31 Aralık tarihine kadar tek seferde 300 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapacak olan müşterilerine 10 TL, toplamda ise 50 TL tutarında Opet Puan kazandıracağını bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASININ AYRINTILARI 

Yapı Kredi Bankası’nın Opet istasyonu ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği kapsamında duyurulmuş olan yeni akaryakıt kampanyası dahilinde her harcama için en fazla yüzde 2 tutarında Opet Puan hediyesi verilecektir. Bir müşteri, birden fazla World kartı olsa dahi kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Opet Puan kazanabilecektir.