Türkiye’de milyonlarca müşterisi bulunan Yapı Kredi bankasından yeni bir kampanya daha geldi. Akaryakıt fiyatları her geçen gün zamlanırken Yapı Kredi müşterileri harcama yaparken kazanmayı sürdürüyor. 15 Kasım 2022 tarihine kadar devam eden Yapı Kredi ve BP akaryakıt istasyonu ortaklığında müşteriler akaryakıt alışverişi yaptıkça hediye TL kazanma imkanından yararlanabilir. 

Yapı Kredi ve BP Akaryakıt Kampanyası

Yapı Kredi bankasının kredi kartı olan World Card resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru büyük ilgi gördü. 1 Ekim 2202 tarihinde başlatılan akaryakıt kampanyası 15 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanya kapsamında BP istasyonlarında 4 adet 250 TL ve üzeri akaryakıt alan World Card müşterilerine 60 TL Yapı Kredi BP Puan hediye edilecek. Ayrıca kampanyaya World Mobil üzerinden katılanlar, ödemelerini QR kod ile yaptıklarında ekstra 10 TL BP Puan daha alarak kazançlarını 70 TL’ye çıkartabilecek. 

BP Akaryakıt Kampanyası Katılım Koşulları 

yapi-krediden-bp-istasyonlarindan-akaryakit-alanlara-70-tl-hediye (2)

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

World Card resmi web sitesi üzerinde yer alan kampanya koşullarına göre öncelikle müşterilerin kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. 15 Kasım 2022 tarihine kadar ilk alışverişten önce SMS gönderen ve kampanyaya dahil edilen World Üyesi BP istasyonlarından tek seferde akaryakıt alınması şarttır. Farklı günlerde 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Bireysel kart, Yapı Kredi banka kartı veya Yapı Kredi Business kart sahibi olması gerekir. 

Toplamda 70 TL BP Puan Hediye 

Akaryakıt kampanyasına SMS üzerinden katılan Yapı Kredi World Card müşterileri 4 kere 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL BP puan kazanabilecek. Kampanyaya Yapı Kredi mobil uygulamasından katılanlar ise aynı koşullarda 60 TL hediye alabilecek. Öte yandan 4 akaryakıt alışverişin birinde POS’ta QR Kod ile ödeme yapan World Card müşterileri ise bu hediyeye ek olarak 10 TL daha kazanma şansını kullanabilecek.