Küresel bir hal almış olan enflasyonun çıktılarından birisi hiç kuşkusuz hayat pahalılığı oldu. Yeni yıldan bu yana tüpten peynire; ekmekten ete kadar tüm temel ihtiyaç ürünleri zamlandı. Gelen zamlar sonrası maliyetler ikiye katlanırken, vatandaşlar da ödemede güçlük çekmeye başladı. Ödemelerini kolaylaştırmak, nakit ihtiyaçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara fırsat bu kez Yapı ve Kredi Bankası’ndan geldi.

Müşterilerine çok özel avantajlar sunan Yapı ve Kredi Bankası, yeni yılla birlikte avantajlarını daha da artırmaya başladı. Bu yılın ilk ayında çekilecek olan kredileri sabit faizden sağlamaya başlamış olan Yapı ve Kredi Bankası, başlangıç faizinin dezavantajlarını ortadan kaldırdı. Özellikle geri ödemeleri kolaylaştıran Yapı ve Kredi Bankası, yeni yılda nakde ihtiyacı olan tüm vatandaşlara çağrıda bulundu.

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

YAPI VE KREDİ BANKASI’NDA GERİ ÖDEMELERİ DÜŞÜNMEYE GEREK YOK

yapi-ve-kredi-bankasi-kimsenin-hayir-diyemeyecegi-50-bin-tllik-destek-kampanyasini-acikladi

Uygun faiz oranları ile 36 aya varan vade imkanı sunan Yapı ve Kredi Bankası, ihtiyaç kredisinde sağladığı avantajları artırdı. Artık müşterilerinin gelir durumuna göre ön onaylı limit seçeneği ile kredi sağlayan Yapı ve Kredi Bankası, kredi onay sürecini devre dışı bıraktı.

Şubeye gitmeden hızlı ve sorunsuz kredi başvurusunu mümkün hale getirmiş olan Yapı ve Kredi Bankası, açık olan kredileri kapatacak ‘Kapama Koşullu Kredi’ paketini de ihtiyaç kredileri kapsamında devreye aldı. Yapı ve Kredi Bankası’nın asıl avantajı ise geri ödemelere getirdiği kolaylık oldu.

YAPI VE KREDİ BANKASI’NDA GERİ ÖDEMELER ERTELENEBİLİYOR

Kredi notu yeterli olmayanlar için ipotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan Yapı ve Kredi Bankası, herkesi nakit ihtiyacını gidermek için harekete geçti. İlk taksit ödemesi için 3 aya varan taksit erteleme fırsatı sunan Yapı ve Kredi Bankası, geri ödemeleri esnetti.

Öte yandan Yapı ve Kredi Bankası’nın faiz avantajı da yeni kampanya ile birlikte devreye girdi. İhtiyaç kredisi faiz oranını sabitleyen Yapı ve Kredi Bankası, bu ay kredileri yüzde 2,84’ten sunuyor.