Otomobil sahibi olmak isteyenleri ilgilendiren yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son dönemde artan kur, küresel düzeyde otomotiv sektöründe yaşanan sorunlar ve Türkiye’deki yüksek vergi oranları gibi unsurlar araç piyasalarında durgunluğa neden olmaya devam ediyor. Bu dönemde araç almak isteyeler ise kampanyaları araştırmaya başladı. 

Fiat Egea’dan gelen sonbahar kampanyası ile birçok vatandaşın kolayca araç sahibi olmasını sağlayacak çözüm önerileri sunuluyor. Ege’nın sonbahar teklifinden yararlanmak isteyenler Ekim ayında başlayan fırsatlardan yararlanabilecek. 

FİAT EGEA MODELLERİNDE CAZİP TEKLİFLER DUYURULDU!

Dünyanın önde gelen İtalyan otomobil devi Fiat, avantajlı otomobil kampanyasını duyurdu. Yarısını şimdi, kalanı ise 1 yıl sonra ödeme seçeneği ile araç kampanyası sunulacak. Kampanya kapsamında faiz oranları araç fiyatına göre, kullanılan kredi koşulları ve müşteri tipine göre değişmektedir. 

Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor

Kampanyanın alternatifi olarak eşit ödemeli 200.000 TL kredi, 24 ay vade ve yüzde 2,79 faiz oranları ile uygulanmaktadır. Kampanya 24 ay ve üzeri vadelerde geçerli değildir. Kredi kampanyaları kapsamında 0 km 2022 model Egea modellerinde Marka Kasko yaptırılması koşulları geçerli olacak. 

1 KASIM SON BAŞVURU TARİHİ!

yarisi-simdi-kalani-1-yil-sonra-odenecek-fiat-avantajli-sonbahar-teklifini-duyurdu (2)

Stoklarlar sınırlı Fiat Egea kampanyası kapsamında 04 Ekim – 01 Kasım 2022 tarihleri arasında araç sahibi olmak isteyen vatandaşların başvurularını yapmaları gerekecek. Yarısı şimdi, kalanı 1 yıl sonra ödenecek kampanya ile uygun geri ödeme seçenekleri sunulacak. 

FİAT EGEA EKİM GÜNCEL AYI FİYAT LİSTESİ  

Fiat markasının sevilen otomobil modellerinden Egea için cazip oranlar sunuluyor. Avantajlı kredi kampanyalarından da yararlanarak kampanya kapsamında Egea modellerine sahip olabilirsiniz. Fiat Egea Ekim ayı fiyat listesi ise şöyle:

  • Fiat Egea Sedan – 389.900 TL 
  • Fiat Egea Cross – 449.900 TL 
  • Fiat Egea Hatchback – 436.900 TL