Sene başından bu yana pek çok ekonomik alanda olumsuz gelişmelerin yaşanmış ve yaşanmaya da devam ediyor olması, her sektörde olduğu gibi hazır gıda sektöründe de fahiş rakamların telaffuz edilmesine sebep oldu. Online platformlardan sipariş edilen yemeklerin minimum teslim tutarlarının ve yemeklerin kendilerinin yüksek oranlarda zamlanmış olması, evde yemek hazırlama fırsatı bulamayan tüketicilerin, dışarıdan yemek yemek zorunda kalan öğrencilerin ve diğer vatandaşların bütçelerini oldukça sarstı. 

Dönem dönem hem zamandan tasarruf etmek veya diğer sebeplerden ötürü dışarıdan yemek sipariş vermeyi tercih eden tüketiciler, online platformların artan yemek fiyatlarına karşı büyük şaşkınlık yaşarken Aktifbank’ın dijital bankacılık kolu olan N Kolay’dan yeni bir kampanya haberi geldi. Dijital banka, ilgili kriterleri sağlayan tüm müşterilerine yemek siparişleri karşılığında iade hakkı tanımlayacağını bildirerek yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

N KOLAY’DAN YEMEK SİPARİŞİ KAMPANYASI!

yemek-siparislerine-aktifbanktan-yuzde-20-iade-garantisi-siz-de-tiklayin-yemeginizi-indirim

Aktifbank’ın dijital bankacılık kolu olan N Kolay, son dönemlerde geliştirdiği avantajlı kart ve finansman kampanyaları ile sektörde dikkat çeken bankalardan birisi olmayı başardı. Zorlu ekonomik şartların oluştuğu şu günlerde de tüketicilerin bütçelerini desteklemek adına birçok farklı kategori altında kampanyalarını duyurmaya devam eden banka, bu kez de yemek siparişi kampanyası düzenleyerek tüketiciler için ayrıntıları paylaştı. 

N Kolay tarafından düzenlenmiş olan yeni yemek siparişi kampanyasının içeriğine göre Tıkla Gelsin platformu üzerinden yemek siparişi veren tüm tüketicilere, yüzde 20 oranında iade hakkının tanımlanacağı bilgisi kaydedildi. 

N KOLAY YEMEK SİPARİŞİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

N Kolay tarafından düzenlenmiş olan yemek siparişi kampanyası, bankanın sanal kart kullanıcılarını kapsamaktadır. 30 Kasım tarihine kadar geçerliliği bulunan kampanya için bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Bir müşteri, kampanya kapsamında en fazla 25 TL tutarında iade hakkı kazanabilir. İade paralar, sipariş tesliminden bir gün sonra hesaplara aktarılır. Siparişin iptal edilmesi durumunda ise iade TL’ler banka tarafından geri alınır.