2022 yılı itibariyle otomobil piyasalarında daha önce görülmemiş bir hareketlilik yaşandı. Özellikle fiyatların fahiş bir şekilde artması piyasalarda durgunluğa neden olurken, araç sahibi olmak isteyen birçok kişi ise bu isteklerini ertelemek zorunda kaldılar. 

Bir yandan akaryakıt fiyatları, diğer yandan otomobil fiyatlarının yükselmesi Türkiye’de otomobil piyasalarını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Söz konusu olumsuzluklara rağmen araç satın almak isteyenlere ICBC Bank ise yılın son cazip oranlarını sunuyor. 

YENİ ARABAM KREDİSİ DUYURULDU!

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

ICBC Turkey, otomobil satın alımlarında yeterli finansmanı olmayan vatandaşlara en cazip oranlarla kredi sağlamaya devam ediyor. Yeni yılda iyice artması beklenen otomobil fiyatları nedeniyle vatandaşların uygun finansman seçeneklerini değerlendirmeye başladıkları görülüyor. 

Yeni Arabam Kredisi ile 0 km araçlarda anahtar teslim fiyatının büyük bir kısmı için kredi veriliyor. 48 aya kadar vade seçeneklerine de yer verilen kredi ile aylık düşük taksit ödemeleri yapılarak vatandaşların otomobil sahibi olmalarına destek veriliyor. 

TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMASI VE FAİZ ORANLARI 

yeni-araba-almak-isteyenlere-icbc-yilin-son-teklifini-sunuyor-en-uygun-tasit-kredisi-oranla (2)

Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden ICBC Turkey, Yeni Arabam Kredisi ile vatandaşların otomobil satın alımlarına destek veriyor. Uygun faiz oranlarıyla kullandırılan kredi kapsamında rahat bir geri ödeme planı da sunuluyor. 

Yeni Arabam Kredisi kapsamında 100 bin lira krediyi 48 ay vade ile kullanmak isteyenler için yüzde 2,39 faiz oranları hesaplanmıştır. Bu kapsamda aylık taksit oranları ise 3.948 TL olarak rahat bir ödeme seçeneği sunuyor.  

ICBC TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ICBC Turkey’in yeni araba alacaklara özel sunulan Yeni Araman Kredisi’nden yararlanmak için başvuru adımlarının tamamlanması gerekecektir. Başvuru sırasında talep edilen aracın proforma faturası, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve diğer evrak ile taleplerin iletilmesi gerekecektir. Sıfır km araçların yanı sıra ilgili kredi koşullarının sağlanması halinde ikinci el araçlar için de kredi kullanılabilmektedir.