Türkiye İş Bankası tarafından avantajlı oranlarla taşıt kredisi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle vatandaşların yeni yıldan önce en uygun oranlarla otomobil sahibi olması sağlanacak. 

Otomobil piyasalarında hem küreselde hem de yurt içinde yaşanan olumsuz gelişmeler araç fiyatlarının bir hayli yükselmesine neden oldu. Özellikle Türkiye’de yüksek vergi oranları, döviz kurundaki artış ve enflasyon gibi etkenler fiyatların artmasında etkili görülüyor. Yeni bir araç satın almak isteyen vatandaşlara ise İş Bankası’ndan cazip fırsatlar duyuruldu. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

yeni-yildan-once-araba-sahibi-olmak-isteyenler-icin-bu-son-firsat-olabilir-is-bankasi-bekle

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan İş Bankası, uygun faiz oranları ile 48 ay vade seçenekleriyle kredi fırsatlarını duyurdu. Sıfır km veya ikinci el araç sahibi olmak isteyenler için sunulan uygun oranlar vatandaşların yeni yıldan önce araç sahibi olmasını sağlayacak. 

Sıfır km araç satın alımlarında genelde kefil şartı da aranmamaktadır. Değeri 400 bin TL’ye kadar olan araçlar için azami yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi kullanma seçenekleri de sunuluyor. Vatandaşlar ister 0 km isterlerse 2. el taşıt satın alımları için İş Bankası’ndan kredi kullanabilecekler. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi faiz oranlarında cazip seçenekleri duyurmaya başladı. Yüzde 1,99 faiz oranları ile kullandırılacak kredi seçeneklerinde uygun geri ödeme planları da bulunuyor. Bu sayede 48 ay vadede aylık düşük taksit ödeyerek vatandaşların araba sahibi olmaları desteklenecek. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

150 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT TUTARI NE KADAR? 

Otomobil sahibi olmak isteyenlerin İş Bankası taşıt kredisinden yararlanacak kullanacakları 150.000 TL taşıt kredisi için avantajlı taksit oranları hesaplanmıştır. Yüzde 1,99 faiz oranları ve 48 ay vade seçeneklerine göre yapılan örnek hesaplamada aylık 5.387 TL taksit tutarı hesaplamaktadır.