Döviz kurlarında ve altın piyasasında yaşanan olumsuz gelişmeler ile birlikte ocak ayının başında zamlanan akaryakıt fiyatları, şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşından sonra tarihi seviyelere ulaştı. Savaş ile birlikte seneler sonra rekor seviyelere ulaşan brent petrol, ülke sınırlarımız içerisinde satışa sunulan akaryakıt ürünlerinin satış fiyatları karşısında tüketicilerin bütçelerini nerede ise sıfırladı.

Haftalardır yükseliş trendinde olan dolar kuru karşısında bir yükselip bir düşüşe geçen brent petrol, akaryakıt fiyatlarının da dalgalı grafiklere sahip olmasına sebep oldu. Bu durum hali hazırda ağırlaşan ekonomik şartlara karşı mücadele vermeye çalışan araç sahibi tüketicileri, daha da büyük bir geçim derdi içerisine sürükledi. 

Artan akaryakıt ve LPG fiyatlarına karşı müşteri potansiyelini kaybetmek istemeyen ve yakın zaman öncesinde de yenilenen TotalEnergies, Türkiye İş Bankası ile bir iş birliği yaptığını ve iş birliği kapsamında da yeni bir kampanya düzenlediğini bildirdi. Düzenlenen yeni kampanyanın ayrıntıları kamuoyu ile paylaşıldı. 

TOTALENERGIES AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI EKİM 2022

yenilenen-total-istasyonunda-akaryakit-ve-otogaz-indirimi-donemi-basladi-50-tl-tutarinda-ak (2)

Araç sahibi tüketiciler tarafından sıklık ile ziyaret edilen akaryakıt istasyonlarının başında gelen TotalEnergies, artan akaryakıt ve otogaz fiyatları karşısında Türkiye İş Bankası ile iş birliği yaptığını duyurdu. Yapılan iş birliği kapsamında yeni bir kampanyanın düzenlendiğini ifade eden kurumlar, kampanya ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

TotalEnergies ve Türkiye İş Bankası arasında yapılan iş birliğinden doğan yeni kampanyaya göre 4 farklı günde tek seferde 200 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan tüm müşterilere, 50 TL tutarında MaxiPuan hediyesi verileceği bilgisi kaydedildi. 

TOTALENERGIES AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

A101 indirimleri başlattı! Listeye bakmadan çıkmayın A101 indirimleri başlattı! Listeye bakmadan çıkmayın

TotalEnergies- Türkiye İş Bankası arasında yapılan iş birliği kapsamında geliştirilen yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasına, bankanın mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılmaktadır. Kampanya katılımının, ilk akaryakıt/ otogaz harcamasından önce yapılması gerekmektedir.