Türkiye’de en çok satan Opel modelleri için yeni bir kredi kampanyası duyuruldu. Opel’in arkasındaki dev şirket PSA Group, kendi bünyesinde finansman seçenekleri sunmaya devam ediyor. Perakende satış sürecinde çözüm ortağı PSA Finans, yıl sonuna doğru Opel modelleri için kaçırılmayacak kredi kampanyaları başlattı. Uygun koşullarda ve rekabetçi faiz oranlarıyla sunulan bu kredi imkanlarını değerlendiren müşteriler, yepyeni Opel otomobillere kolaylıkla sahip oluyor. 

Opel PSA Finans Yeni Kredi Kampanyasını Duyurdu

Opel marka otomobil satın alırken, şirketin kendi finans çözüm ortağından düşük faizli taşıt kredisi kullanmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan PSA Finans hizmeti, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm Opel yetkili satıcılarında veriliyor. TEB Finansman A.Ş. ortaklığında verilen sıfır kilometre Opel araçlar için taşıt kredisinde yeni bir döneme girildi. Üstelik yepyeni bir Opel satın almak isteyenler bu kredi kampanyasına şirketin resmi web sitesi üzerinden online başvuru yapabiliyor.

Opel PSA Finans Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları 

Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı

yepyeni-opel-otomobil-almak-isteyenlere-dusuk-faizli-150-bin-tl-kredi (2)

31 Ekim 2022 tarihine kadar devam eden Opel PSA Finans taşıt kredisi kampanyası, rekabetçi faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Tüm yetkili satıcılardan alınabilen bu kredi kapsamında kredi koruma sigortası ve PSA kasko dahil ediliyor. Tüm gerçek ve tüzel kişiler yepyeni bir OPEL otomobil satın almak istediğinde 150 bin TL limitli kredi için yüzde 0.99 faiz oranından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamına alınan Opel otomobiller için 150 bin TL PSA Finansman kredisi kullanan müşteriler 15 ay vade seçeneğinde aylık sadece 11 bin TL ödemeyle hayallerindeki arabaya sahip olabiliyor. 

Opel PSA Finans Kredisi Kullanım Koşulları 

Maksimum kredi tutarı 150 bin TL ve maksimum vadesi 15 ay olarak belirlenen PSA Finans taşıt kredisi büyük ilgi görüyor. Opel’in resmi web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre araç bedeli 400 bin TL ve altında olanlar için yüzde 70 oranında ve azami 48 ay ile kredi çekilebiliyor. Araç bedeli 400 bin TL ve 800 bin TL arasında olan Opel modellerinde ise araç bedelinin yarısına kadar 36 ay vadeli taşıt kredisi veriliyor.