Bugün başlıyor, Survivor Panorama sunucuları belli oldu! Bugün başlıyor, Survivor Panorama sunucuları belli oldu!

Yorgun, geçim derdi yüksek ve yoğun bir yıl olarak tanımlanan 2022 yılının tamamlanmasına oldukça az bir zaman kaldı. Tüm sene boyunca maddi olanaksızlıklar ve hesaplar sebebi ile diledikleri gibi gezip eğlenemeyen vatandaşlar, 2023 yılına coşkulu ve umut dolu girebilmek temennisi ile yılbaşı programları için belirli bir bütçe ayırdı. Bu kapsamda hangi sanatçının hangi şehirde sahne alacağı sıklık ile sorgulanmaya devam edilirken sanatçıların sahne ücretleri dudak uçuklattı. 

Yılbaşı gecesine ilişin çeşitli paketler düzenleyen işletme sahipleri yeni yıl hazırlıklarını sürdürmeye tam gaz devam ederlerken yetkili isimden otel doluluk orana ilişkin de açıklamalar geldi. Hem sanatçıların sahne alacakları mekanlar hem de oteller, yılbaşı gecesini evlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar tarafından yakın takip altına alındı. 

“SANATÇILI OTEL PROGRAMLARINA YOĞUN İLGİ VAR!”

Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Sururi Çorabatır, yaklaşan yılbaşı gecesine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yurt dışı turlarında doluluk oranlarının yüzde 75’e vardığını ifade eden Çorabatır, yurt içinde de sanatçılı otellere yoğun ilgi olduğunu belirtti. 

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya da yılbaşı gecesine ilişkin açıklamalarda bulunan isimlerden birisi oldu. İstanbul’a yakın olan bölgelere oldukça yoğun bir talep olduğunu ifade eden Bağlıkaya, sanatçılı programlara sahip olan otellerin vatandaşlardan ilgi gördüğüne dikkat çekti. 

HANGİ SANATÇI NEREDE SAHNE ALACAK?yilbasi-otel-rezervasyonlari-doldu-tasti-sanatcilar-hangi-illerde-sahne-alacak-tarkanin-sah (2)

Yılbaşı gecesini İstanbul’da bir otelde sahne alarak geçirecek olan isimler şu şekilde açıklandı:

  • Ayta Sözeri, Gökhan Tepe, Sibel Can, Ersay Üner, Candan Erçetin, Tuğçe Tayfur, Serkan Kaya, Simge, Merve Özbey, Suzan Kardeş, Selami Şahin.

Bursa’da sahne alacak olan isimler şu şekilde duyuruldu:

  • Eda- Metin Özülkü, Sinan Güleryüz, Hera Aslan, Hande Ünsal, Ebru Polat, Petek Dinçöz, Bendeniz.

Afyon’da sahne alacak olan sanatçılar şu şekilde duyuruldu:

  • Ege, Safiye Soyman, Harun Gürbüz, Burcu Güneş, Ferhat Göçer, Emre Kaçar, Esra Özmen, Öykü Gürman

Tüm bunlara ek olarak Kıbrıs’ta sahne alacak olan Megastar Tarkan’ın, yılbaşı gecesinde 18 milyon TL kazanacağı ileri sürüldü.