Yeni yıldan önce hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler için bankalardan peş peşe cazip taşıt kredisi teklifleri gelmeye başladı. Otomobil fiyatlarının her geçen gün artmasıyla taşıt kredilerini araştırmaya başlayan vatandaşlar en uygun finansman seçeneklerini değerlendiriyorlar. 

Alternatif Bank tarafından duyurusu yapılan taşıt kredisi seçeneklerinde ise cazip oranlarla kredi sağlanacak. 48 ay vade ve avantajlı faiz oranları uygulanacak. Ayrıca hızlı onay süreciyle hayalindeki aracı almak isteyenlerin beklemeden kolayca kredi kullanması sağlanacak. 

UZUN VADE AVANTALARIYLA TAŞIT KREDİSİ

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Alternatif Bank’ın ayrıcalıklı taşıt kredisi fırsatlarıyla vatandaşların otomobil satın almaları için kolaylık sağlanacak. 48 aya varan uzun vade seçenekleri sayesinde vatandaşların rahatça geri ödemelerini yapmaları sağlanacak. 

Uygun ödeme seçenekleri ve vade fırsatları ile kullanılabilecek kredi ile vatandaşların hayalini kurdukları araca kolayca sahip olmaları sağlanıyor. Uygun vadelerle ödeme planlarınızı bütçenize göre belirleyerek aracınızı satın alabilirsiniz. 

ALTERNATİF BANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

yilbasindan-once-arac-alacaklara-son-teklif-alternatif-bank-avantajli-tasit-kredisi-firsati-2

Alternatif Bank’ın cazip kredi sayesinde en uygun faiz oranları ile araç satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yüzde 2,29’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade imkanıyla rahat bir ödeme planı sunuluyor. 

Örnek hesaplama tablosuna göre 12 ay vadede yüzde 2,29, 48 ay vadede ise yüzde 2,40 faiz oranları uygulanmaktadır. 100 bin lira taşıt kredisi için örnek hesaplamada ise 48 ay vadede aylık 3.958 TL taksit oranları belirlenmiştir. 

HIZI ONAY SÜRECİYLE TAŞIT KREDİSİ İMKANI!

Otomobil satın almak isteyen vatandaşlar Alternatif Bank taşıt kredisi fırsatından yararlanmak için hızlı başvuru adımlarını takip ederek işlem gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusunun hızlı onay süreci ile sonuçlandırılmasının ardından kolayca vatandaşların hayalini kurduğu araca sahip olmaları sağlanmaktadır. 

Alternatif Bank şubelerinden hızlı başvuru adımlarını takip ederek kredi başvurusu yapabilir. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle rahatça aracınızı satın alabilirsiniz.