Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve yaşam pahalılığı sonrasında vatandaşların nakit ihtiyaçları da arttı. Yeni asgari ücretin de belli olmasının ihtiyaç kredilerini araştırmaya başlayan birçok vatandaş uygun faizli kredileri merak ediyor. 

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Ziraat, Halkbank, Akbank ve ING Bank ise avantajlı faiz oranlarını duyurdu. Yeni yıldan önce düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu bankalardan cazip fırsatlar sunulacak. 

100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Bankaların kredi faiz oranlarının belli olmasının ardından en uygun krediler araştırılıyor. Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Ziraat Bankası ise her türlü ihtiyaçları için vatandaşlara 36 ay vadeli tüketici kredisi sunuyor. Yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranları ile 25.000 TL’ye kadar olan Tüketici Ürün Paketi kapsamında 36 ay vadede aylık 977 TL taksit ödeyerek kredi kullanımına olanak sağlanıyor.  

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

yilbasindan-once-tek-tek-hesaplandi-nakit-ihtiyaci-olanlara-bankalardan-uygun-faizli-ihtiya

Acil nakit ihtiyacı olanlara Akbank’tan avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi veriliyor. Yüzde 1,99’ten başlayan faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanma imkanı sunulacak. 50.000 TL kredi için 12 ay vadede yüzde 1,99 faiz oranları ile aylık 4.870 TL taksit fırsatlarıyla kredi verilecek. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Toplumun her kesimine uygun faiz oranlarıyla kredi veren Halkbank, ihtiyaç kredisinde de cazip oranlar sunuyor. Emekliler, memurlar ve özel sektör çalışanları başta olmak üzere herkes için uygun kredi fırsatları sunulacak. 10.000 TL’ye kadar Hızlı Kredi kapsamında yüzde 1,89 faizli ihtiyaç kredisi sunan Halkbank, 36 aya kadar vade seçenekleri de sunuyor.  

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İlk defa ING Bank müşterisi olanlar yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranlarından yararlanarak farklı birçok kredi seçeneğini kullanabilecek. Tüm ihtiyaçları için 36 aya kadar vade ve uygun geri ödeme seçenekleri ile ING Bank üzerinden de uygun ihtiyaç kredisi verilecek.