Son dönemlerde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen bankacılık kategorilerinden olan katılım bankacılığı, düşük kar payı oranı ve uzun vade seçenekleri sayesinde popülerliğini korumaya devam ediyor. 2022 yılının ağır ekonomik şartları karşısında nakde olan ihtiyaçları artan tüketiciler için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen katılım bankaları, sene sonuna doğru duyurdukları son kampanyaları ile de tüketicilerin dikkatlerini üzerlerine çekmeyi başardı. Bu noktada yeni bir finansman kampanyası düzenleyen Albaraka Türk Katılım Bankası da sektörde adından söz ettirerek öne çıktı. 

Albaraka Türk Katılım Bankası 2023 yılına girmeden hemen önce duyurmuş olduğu düşük kar payı oranlı yeni ihtiyaç finansmanı ürünü ile hem mevcut müşterilerine hem de yeni müşterilerine destek vereceğini açıkladı. Söz konusu finansman kampanyasına hem şubelerinden hem mobil uygulamasından hem de internet bankacılığı kanalından başvuru yapılabileceğini ifade eden banka, detayları paylaştı. 

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI’NDAN TÜKETİCİLERE DÜŞÜK KAR PAYI MÜJDESİ!

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

Albaraka Türk Katılım Bankası aralık ayı ihtiyaç finansmanı kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya kapsamında bir üst sınır belirlemediğini ifade eden katılım bankası, finansman limitinin başvuru sahiplerinin ödeme performanslarına göre değişiklik göstereceğini belirtti. Banka başlangıç kar payını yüzde 2,19, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı. 

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI’NIN İHTİYAÇ FİNANSMANI TAKSİTLERİ NE KADAR?

yilin-son-firsati-katilim-bankasindan-gunde-44-tllik-odeme-sozunuze-30-bin-tl-aninda-hesabi (2)yilin-son-firsati-katilim-bankasindan-gunde-44-tllik-odeme-sozunuze-30-bin-tl-aninda-hesabi

Albaraka Türk Katılım Bankası, yüzde 2,19’luk başlangıç kar payı ile duyurmuş olduğu ihtiyaç finansmanı ürünü ile tüketicilerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Katılım bankacılığı sektörünün avantajlarından yararlanmak isteyen tüketiciler için ihtiyaç duyulan finansman desteğine göre örnek ödeme tabloları düzenleyen banka, ayrıntıları paylaştı. 
Birinci hesaplama tablosu: 

  • Finansman tutarı: 30 bin TL
  • Kar payı oranı: Yüzde 2,25
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık taksit tutarı: 1.337,15 TL
  • Geri ödenecek toplam tutar: 48.138,07 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Finansman tutarı: 100 bin TL
  • Kar payı oranı: Yüzde 2,19
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Aylık taksit tutarı: 5.744,12 TL
  • Geri ödenecek toplam tutar: 137.859,17 TL