Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Pegasus, indirimli uçak bileti kampanyalarına devam ediyor. 2023 yaz sezonu için yurt içi biletlerde cazip indirim fırsatları sunulacak. 400 TL’den başlayan fiyat seçenekleri dikkat çekiyor. 

Karayolu ve havayolu ile seyahat etmek isteyenlerin son dönemde yüksek bilet fiyatları ile karşılaşmalarının ardından indirim kampanyalarına olan talepler de bir hayli artmış durumda. Otobüs fiyatları ile yarışan uçak bileti fiyatları cazip kampanyalar ile daha avantajlı hale getirildi. Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyasını ise sakın kaçırmayın!  

PEGASUS’TAN UCUZ UÇAK BİLETİ KAMPANYASI 

Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok

yurt-ici-ucuz-ucak-bileti-almak-icin-son-saatler-yaz-sezonu-icin-biletini-simdiden-alanlara (2)

2023 yaz sezonu için yurt içi biletlerde geçerli olacak 400 TL’den başlayan fiyat avantajları sunulmaya devam ediyor. 26 Mart – 28 Ekim 2023 uçuş tarihli seçili tüm yurt içi biletler sadece BolBollulara özel 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Pegasus Mobil uygulamasından veya Flypgs.com adresinden bilet satın alma işlemlerinde cazip fiyatlar uygulanacak. 

Sadece 45.000 koltukta geçerli söz konusu fırsatlar ile yaz sezonu için en uygun uçak biletini satın almak isteyenler güvenle işlem yapabilecekler. Uygun fiyatlı uçak seyahati için Pegasus’un cazip kampanyasından yararlanmak için bugün son gün! 

UCUZA UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN SON SAATLER!

Pegasus’un cazip uçak bileti kampanyasından yararlanmak isteyenler için 24 Ekim 2022 tarihinde kampanya sona erecek. Satış tarihi 21 – 24 Ekim 2022 olarak belirlenen bilet satış kampanyası kapsamında en uyguna uçak bileti almak isteyenler bugün saat 23.59’a kadar satın alma işlemlerini yapabilecekler. 

İlgili tarih ve saate kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması gerekecektir. Kampanyadan yararlanacak kişiler için belirlenen uçuş tarihleri ise 26 Mart – 28 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir. Yurt içi ilgili uçuşlarda geçerli olmak üzere 45 bin koltuk için geçerli kampanyadan vakit kaybetmeden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.