Türkiye’de açıklanan son enflasyon oranlarının ardından vatandaşların nakit ihtiyaçları da devam ediyor. Her geçen gün nakit ihtiyaçları artan vatandaşlara yönelik QNB Finansbank tarafından cazip fırsatlar sunulmaya devam ediyor. 

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik QNB Finansbank’ın yeni müşterilerine özel sunduğu yüzde 0,98 faiz oranlarına sahip krediden yararlanabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanarak vatandaşların rahat ödeme planlarıyla nakit ihtiyaçlarını karşılamaları mümkündür. 

YÜZDE 0,98 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

Bankaların avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır. QNB Mobil’den müşteri olanlara özel 12 ay vade ile kullandırılacak kredi kapsamında yüzde 0,98 faiz oranları ile kredi verilmesi hedefleniyor. 

Nakit ihtiyaçları artan vatandaşların en cazip kredi fırsatlarından yararlanarak QNB Finansbank ayrıcalıkları ile ihtiyaç kredisinden faydalanmaları sağlanmaktadır. Yüzde 0,98 faiz oranları ile aylık düşük taksitler ödeyerek kredi geri ödemelerini gerçekleştirmeleri mümkündür. 

ANINDA DÜŞÜK FAİZLİ 15.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ 

yuzde-098-faiz-oranlariyla-ihtiyac-kredisi-15-bin-liraya-kadar-qnbden-uygun-oranlarla-kredi (2)

QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik yeni müşterilerine özel sunduğu ihtiyaç kredisi ile ayrıcalıklı oranlar sunuluyor. 15.000 TL’ye kadar avantajlı kredi seçeneklerinden yararlanarak 12 ay vade seçenekleri ve yüzde 0,98 faiz oranları ile nakit ihtiyaçları için vatandaşların rahat bir ödeme planı ile işlem gerçekleştirmeleri sağlanacak. 

Aylık düşük taksit oranları sayesinde bütçenizi yormadan QNB Finansbank ayrıcalıklı ihtiyaç kredisinden yararlanmanız mümkündür. Aylık 1.351 TL taksit tutarı ile 15.000 TL kredi 12 ay vadede rahatça ödenebilmektedir. 

YÜZDE 0,98 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

QNB Finansbank avantajlı ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için QNB Mobil’den müşteri olma adımlarının takip edilerek işlem yapılması mümkündür. Anında müşteri olma sürecini tamamlayarak 15.000 TL’ye kadar krediyi yüzde 0,98 faiz oranları ve 12 ay vade fırsatları ile rahat rahat ödemeye başlayabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme fırsatları sunulmaya devam ediyor.