Türkiye’de son yıllarda artan enflasyon ve yaşam pahalılığı sonrasında vatandaşların nakit ihtiyaçları da bir hayli artış gösterdi. Bu kapsamda harekete geçen birçok banka ise cazip faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. 

İlk defa ING’li olacaklara özel avantajlı faiz oranlarının sunulduğu ihtiyaç kredisi kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri sunulacak. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme fırsatlarından yararlanarak birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

İlk defa ING Bank müşterisi olacaklara özel yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranları ile kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Vatandaşların artan tüm ihtiyaçlarına yönelik uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

Nakit ihtiyacına yönelik vatandaşların tercih edebilecekleri krediler ile rahat bir ödeme planı sunulacak. Ayrıca Turuncu Esktra’lı olanlara özel 20 bin TL’ye kadar cazip faiz oranları ile kredi verilecek. 

20 BİN TL’YE KADAR YÜZDE 0,99 FAİZ FIRSATI!

yuzde-099-faizli-ihtiyac-kredisi-firsatlari-devam-ediyor-ing-banktan-20-bin-liraya-kadar-kr

İlk kez ING’li olacak müşterilere özel yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranları ile tüm ihtiyaçları için vatandaşlara farklı birçok kredi seçeneği sunuluyor. Üstelik Turuncu Ekstra’lı olan yeni ING’liler için 20.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 yansıyan faiz oranlarından da yararlanma olanakları sağlanacak. 20.000 TL kredi için 36 ay vadede aylık 897 TL taksit oranları ile kredi olanakları sunulmaktadır. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

3 AYA KADAR ERTELEME İMKANI 

ING Bank ihtiyaç kredisinde avantajlı oranlar ve 36 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra 3 aya kadar erteleme fırsatları da sunuluyor. Vatandaşların rahat bir ödeme dönemi geçirmelerini sağlayacak ayrıcalıklı ödeme planlarıyla destek verilmektedir. 

31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında yeni yıldan önce nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlere en uygun oranlar sunuluyor. Kredi başvurusu için vatandaşların dijital kanallar üzerinden veya ING Bank şubelerinden başvurularını yaparak işlem gerçekleştirmeleri mümkündür.