Para ve altın piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin uzun süredir devam ediyor olması, geçtiğimiz yılın son çeyreğinden itibaren hizmet kalemlerine ve diğer hizmet ürünlerine yüksek oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Gıdadan elektronik eşyaya, emlaktan otomotive hemen hemen her sektörden gelen yüksek oranlı zamlar, vatandaşların ay sonlarını getirmekte güçlük çekmelerine ve dolayısı ile de nakde olan ihtiyaçlarının artmasına yol açtı. 

Vatandaşların içlerinde bulundukları zorlu durum karşısında hükümet kanalından maaş iyileştirmeleri desteği gelirken özellikle bankalardan kampanya yolu ile destek çalışmaları başlatıldı. Son kampanya haberi ise Ziraat Bankası’ndan geldi. Banka, iki ayrı kategori altında düzenlemiş olduğu kampanyalara ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI ELEKTRONİK EŞYA KAMPANYASI

ziraat-bankasi-hesabi-olanlar-dikkat-aninda-400-tl-hesaplara-geciyor-son-gun-firsati (2)

Gelişmiş bankalarımızdan olan Ziraat Bankası, döviz kurlarından ve diğer faktörlerden etkilenerek son dönemlerde fahiş seviyelere ulaşan elektronik eşya fiyatlarına karşı tüketicilerin yanlarında yer aldı. Düzenlemiş olduğu yeni kampanya kapsamında mevcut Bankkart müşterilerine hizmet sağlayacağını bildiren banka, ayrıntıları paylaştı. 

14 Kasım tarihine geçerli olan yeni elektronik eşya kampanyasına göre Bankkart anlaşmalı iş yerlerinden tek seferde yapılacak olan 5 bin TL ve üzeri tutarlı elektronik eşya harcamalarına, 250 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bildirildi. 

ZİRAAT BANKASI ALIŞVERİŞ KAMPANYASI

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

Ziraat Bankası elektronik eşya kampanyasının ardından yeni bir alışveriş kampanyası daha geliştirdiğini duyurdu. Son başvuru tarihi 6 Kasım olarak belirlenmiş olan yeni kampanyaya göre cafe, restoran, kırtasiye, ofis malzemeleri, giyim, aksesuar, kozmetik, gıda ve sinema sektörlerinde yapılan bin TL’lik harcamaya 50 TL, toplamda ise 150 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

Ziraat Bankası alışveriş kampanyası kapsamında 50 TL’lik para hediyesi kazanabilmek için bin TL’lik harcamanın tek seferde harcanma zorunluluğunun bulunmadığını, bin TL’ye ulaşan harcamaların anında 50 TL ile ödüllendirileceğini ifade etti.