Giderek artan enflasyon karşısında pahalılaşan gündelik hayat şartları, özellikle sabit gelirli vatandaşların bütçelerini sıfırlama noktasına getirdi. Bu durum karşısında devreye giren Ziraat Bankası, yeni tüketici kredisi kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Kamu bankalarımızdan olan Ziraat Bankası, yeni dönemde de kamu kurumu olmasının avantajını kullanarak tüketiciler ve yatırımcılar yararına yeni kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ocak ayının başından bu yana hem kart kampanyaları hem de düşük faizli finans hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ziraat Bankası, bu kapsamda yeni bir tüketici kredisi kampanyası daha geliştirdiğini bildirdi.

Düşük faizli yeni tüketici kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Ziraat Bankası, ilgili kredi kampanyasından her kesimden müşterinin yararlanabileceğini belirterek kampanyaya ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni tüketici kredisi kampanyası kapsamında her müşterisine nakit desteği vereceğini bildirdi. Ortalama faiz oranı yüzde 1,79 olarak belirlenmiş olan kredi kampanyası kapsamında 36 aya kadar vadeden yararlanılabileceğini ifade eden kamu bankası, kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

·         Kredi tutarı: 100 bin TL

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

·         Faiz oranı: Yüzde 1,79

·         Vade sayısı: 24 ay

·         Aylık taksit tutarı: 5.506,70 TL

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Ziraat Bankası azami olarak 36 ay vade ile geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit sıkışıklığı içerisinde olan tüketicilerin ve yatırımcıların dikkatlerini çekmeyi başardı. Nakit ihtiyaçlarını kamu bankasının garantisi altında karşılamak isteyen vatandaşlar, bankanın kredi kampanyasının başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları araştırmaya başladı.

Ziraat Bankası yeni tüketici kredisi kampanyasından hem mevcut hem de yeni müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti. Mevcut müşterilerinin bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve banka şubeleri aracılığı ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabileceklerini belirten Ziraat Bankası, yeni müşterilerinin öncelikle bu kanallardan herhangi biri aracılığı ile banka müşterisi olmaları gerektiğini sonrasında da mevcut müşterilerin kullanabilecekleri yöntemlerden birisi aracılığı ile kredi başvurusu yapabileceklerini bildirdi