Giderek artan enflasyonun ve diğer faktörlerin etkisi ile fahiş rakamlara ulaşan gıda fiyatları, tüketicilerin en temel ihtiyaçlarını dahi karşılama noktasında sıkıntıya düşmelerine sebep oldu. Bu durum karşısında sessizliğini bozan Ziraat Bankası, ay sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni bir gıda alışverişi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu.

ZİRAAT BANKASI GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI EKİM 2022

Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında yeni kampanyalar geliştiren ve mevcut kampanyalarının da kapsamlarını genişleten Ziraat Bankası, artan gıda fiyatları karşısında bütçe desteğine ihtiyaç duyan mevcut müşterileri için yeni bir kampanya daha geliştirmiş olduğunu duyurdu.

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni gıda alışverişi kampanyasına göre farklı günlerde, ek seferde 300 TL ve üzeri tutarlarda gıda alışverişi yapan tüketicilere 25 TL, toplamda ise 150 TL tutarında para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

ZİRAAT BANKASI GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

ziraat-bankasi-musterilerine-duyurdu-gida-harcamalariniza-150-tl-para-hediyesi-verilecek (2)

Ziraat Bankası, geliştirmiş olduğu yeni gıda alışverişi kampanyasından yalnızca mevcut Bankkart müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti. Kampanyanın müşteri ismine tanımlandığını belirten kamu bankası, bir müşterinin kampanya kapsamında en fazla 150 TL tutarında Bankkart Lira kazanabileceğini bildirdi.

ZİRAAT BANKASI GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Ziraat Bankası’nın mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda 150 TL tutarında hediye para kazanımlı yeni gıda alışverişi kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Artan ürün fiyatları karşısında bütçelerine destek arayışı içerisinde olan tüketiciler, kamu bankasının yeni kampanyasına nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni gıda alışverişi kampanyası için son başvuru tarihini 31 Ekim olarak açıkladı. İlk harcamadan hemen önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiğini belirten kamu bankası, söz konusu katılım başvurusu için 3 farklı kanaldan yararlanılabileceğini bildirdi.

Ziraat Bankası yeni gıda alışverişi kampanyası kapsamında TL hediyesi kazanmak isteyen tüketicilerin hem internet bankacılığı hem de Bankkart Mobil uygulaması üzerinden online olarak kampanya başvurusu yapabileceklerini bildirdi. Kamu bankası kampanyanın SMS katılımına da açık olduğunu belirterek bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MARKET150 yazıp 4757’ye kısa SMS gönderilmesinin yeterli olduğunu ifade etti.