Müşterilerine özel pek çok kampanya düzenleyen Ziraat Bankası, yeni yıl birbirinden kazançlı kampanyaları ile açtı. Adeta yeni yıl ikramiyesi gibi müşterilerine kampanya kapsamında promosyon ödemeler yapan Ziraat Bankası, bu kampanyalara bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Ziraat Bankası’nın yeni kampanyasının şartları da çok geçmeden belli oldu. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Bir kamu bankası olması nedeniyle indirimli faiz oranları ile sunduğu kredilerin yanı sıra müşterileri açısından avantajlı pek çok kampanya daha düzenleyen Ziraat Bankası, düzenlediği kampanya kapsamında hediyeler dağıtmaya başladı. Bu hediyeleri genel olarak alışverişlerde geçerli olan TL değerindeki Bankkart Lira şeklinde veren Ziraat Bankası, müşterilerinin pek çok alışverişini de bedava getirmesini sağlar hale geldi. Ziraat Bankası, bugün itibariyle bir hediye kampanyası daha başlattı. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN EK KART BAŞVURUSUNA 300 TL

ziraat-bankasindan-musterilerine-ozel-300-tllik-yeni-yil-ikramiyesi (2)

Yeni kampanyasına ilişkin yazılı olarak bir açıklama gerçekleştirmiş olan Ziraat Bankası, müşteri bazlı olarak gerçekleştirilecek bu kampanya kapsamında her yeni ek kart başvurusuna 100 TL olmak üzere toplamda 3 ek kart başvuru için 300 TL Bankkart Lira hediye edeceğini duyurdu. Ziraat Bankası’nın sağlanması gereken kampanya şartlarını açıkladığı duyuruda ise şu ifadeler yer aldı: 

“31 Mart 2023 tarihine kadar ek kart başvurusunda bulunan ve Bankamızdan ilk defa ek kart sahibi olacak müşterilerimize ek kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL, toplamda 3 ek kart için 300 TL Bankkart Lira hediye!”

TÜM BAŞVURU KANALLARI KAMPANYAYA DAHİL 

Kampanyası kapsamındaki koşulları da müşterileri için paylaşmış olan Ziraat Bankası, kampanya kapsamında tüm başvuru kanallarından yapılacak olan başvuruların kampanyadan yararlanabileceğini bildirdi. Bu kapsamda kampanyadan kazanılan Bankkart Liraların müşteri hesabına 10 Nisan 2023 tarihine kadar aktarılacağını bildiren Ziraat Bankası, kampanya için belirlenmiş tutarın peşin ya da taksitli olmasına izin vereceğini duyurdu. 

Bankkart Lira yükleme sonrasında ek kartın 6 ay içerisinde iptal edilmemesini şart koşan Ziraat Bankası, sanal kart başvurularını kampanyaya dahil etmediğini açıkladı. Kampanyayı bireysel Bankkart başvuruları için hazırlayan Ziraat Bankası; Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business kart başvurularının kampanyadan yararlanamayacağını bildirdi.