Ülkemizin kamu kurumlarından birisi olarak senelerdir faaliyet gösteren Ziraat Bankası hem üreticilere hem de tüketicilere destek olmaya devam ediyor. Devlet desteli üretici kredilerinin yanı sıra düşük faizli tüketici kredileri ile de dikkat çeken kamu bankası, yeni dönemde de farkını ortaya koyuyor.

Kamu bankası olmasının getirmiş olduğu ayrıcalıklar sayesinde rakiplerine göre çok daha avantajlı kampanyalar geliştiren Ziraat Bankası, yeni dönemin zorlu ekonomik şartları karşısında aralık ayı içerisinde de tüketicilerin bütçelerine destek olacağını açıkladı. Bu kapsamda mevcut müşterileri için yeni bir alışveriş kampanyası düzenlediğini belirten banka, detayları kamuoyu ile paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN YENİ YIL ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI!

ziraat-bankasindan-yeni-yil-hediyesi-kartlara-250-tl-tanimlanacak (2)

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Yeni yılın başlamasına sayılı günler kala mevcut müşterileri için yeni bir kart kampanyası düzenlediğini duyuran Ziraat Bankası giyim, kozmetik, ayakkabı, kuyum, ev tekstili, hediyelik eşya, züccaciye, kitap ve çiçek kategorilerinden yapılacak olan harcamalara TL desteği vereceğini bildirdi. 

Bankkart üyesi iş yerlerinden yapılacak tek seferde yapılacak olan 750 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 50 TL, toplamda ise 250 TL değerinde Bankkart Lira desteği vereceğini belirten Ziraat Bankası, kampanyanın 9 Ocak 2023 tarihine kadar devam edeceğini bildirdi. 

ZİRAAT BANKASI YENİ YIL ALIŞVERİŞ KAMPANYASININ DETAYLARI

Seçili kategorilerden yapılacak olan alışveriş harcamaları için toplamda 250 TL’ye kadar Bankkart Lira desteği vereceğini ifade eden Ziraat Bankası, kampanyanın katılım gerektirdiğine dikkat çekti. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin ilk harcama öncesinde kampanyaya katılım sağlamaları gerektiğini ifade eden kamu bankası, ilgili katılımın hem internet bankacılığı kanalından hem Bankkart Mobil uygulamasından hem de bankanın SMS kanalından sağlanabileceğini belirtti. 

Ziraat Bankası yeni kampanyasına mobil uygulaması veya internet bankacılığı kanalı ile katılım sağlamak isteyen tüketicilerin ilgili açılan ekranlarda yer alan “kampanyalar” kısmından onay vermeleri gerektiğini bildirdi. Banka SMS katılımları için ise kuruma kayıtlı bulunan cep telefonu numarası üzerinden YENİYIL yazılıp 4757’ye kısa mesaj gönderilmesinin yeterli olduğunu belirtti.